Basha: Do të anulojmë çdo PPP e do konfiskojmë paratë që u janë marrë shqiptarëve

schedule12:05 - 4 Shtator, 2019

schedule 12:05 - 4 Shtator, 2019

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar se sapo të vijë në pushtet, do të anulojë çdo koncesion dhe PPP në dëm të qytetarëve. Basha e quajti Ramën noter të hajdutërisë, ndërsa tha sa më shpejt të largohet, aq më mirë është për të gjithë shqiptarët. /abcnews.al