“Ata ishin të befasuar”, si e priti familja e Kim Kardashian ndarjen me Pete Davidson

schedule17:22 - 9 Gusht, 2022

schedule 17:22 - 9 Gusht, 2022

Familja Kardashian-Jenner u surprizua nga ndarja e Kim dhe Pete Davidson. Burimet janë shprehur për Hollywood Life se anëtarët e familjes Kardashian e mbështesin vendimin e tyre për t’i dhënë fund lidhjes pas nëntë muajsh edhe pse disa janë trishtuar.

Burimi zbuloi se motrat e famshme të Kim janë mërzitur për ndarjen sepse e adhuronin komedianin. “Ata e adhurojnë absolutisht Pete dhe edhe pse ai dhe Kim dolën vetëm për pak kohë. Ai u afrua shumë me të gjithë familjen, përfshirë fëmijët e Kim, në një kohë kaq të shkurtër.

Pete Davidson dhe Kim Kardashian

Ata nuk kanë asgjë të keqe për të thënë për Pete dhe ai është më se i mirëpritur në familjen e tyre në çdo kohë”, u shpreh burimi. Kujtojmë që një ditë më parë, Kanye West, ish partneri i Kim-it bëri një shaka mizore për komedianin pas ndarjes së tyre.

Ai publikoi një montazh, ku supozohej një artikull që jepte lajmin se Pete Davidson ka vdekur, duke iu referuar kështu lajmeve që bënë bujë në botë se Kim dhe komediani janë ndarë.

Kris Jenner

VETËM PËR PËRDORIM EDITORIAL Krediti i detyrueshëm: Foto nga Action Press/Shutterstock (12886785h) Në këtë foto fletushkë të siguruar nga Hulu, The Walt Disney Company, Kim Kardashian e veshur me një fustan latex të personalizuar Thierry Mugler që ishte dizajnuar ekskluzivisht nga Thierry para se të vdiste, arrin në Premiera e Los Anxhelosit e Hulu's The Kardashians e mbajtur në Goya Studios më 7 Prill 2022 në Hollywood, Los Angeles, Kaliforni, Shtetet e Bashkuara premiera e shfaqjes televizive 'The Kardashians', Los Anxhelos, Kaliforni, SHBA - 07 Prill 2022 Los Angeles, CA - *EKSKLUZIVE* - Kim Kardashian tregon figurën e saj të lakuar ndërsa ajo dhe i dashuri Pete Davidson bëjnë hyrje madhështore në eventin "The Kardashian" të HULU në Hollywood Foto: Kim Kardashian, Pete Davidson BACKGRID USA 7 PRILL 2022 SHBA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com MB: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *Klientë në Mbretërinë e Bashkuar - Fotografitë që përmbajnë fëmijë Ju lutemi pikseloni fytyrën përpara publikimit*

/abcnews.al