Arrihet marrëveshja, Filip Kostic së shpejti te “Zonja e Vjetër”

schedule11:29 - 9 Gusht, 2022

schedule 11:29 - 9 Gusht, 2022

Është gjetur një marrëveshje mes Juves dhe Eintracht Frankfurt për kalimin e Filip Kostic te Juventus.

Anësori serb mund të mbërrijë sot në Torino për të kryer ekzaminimet mjekësore.

Kështu, ai do të mund të humbasë finalen e Superkupës së UEFA-s kundër Real Madrid të planifikuar për nesër në mbrëmje./ h.ll/abcnews.al