Ardit Gjebrea uron Anilën për ditëlindje me fjalët plot dashuri

schedule15:54 - 2 Shkurt, 2022

schedule 15:54 - 2 Shkurt, 2022

Sot në familjen e producentit Ardit Gjebrea është festë. Bashkëshortja e tij, Anila ka ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim publikë.

Arditi ka ndarë me fansat në Instagram një foto, ku shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin.

Ai thotë kjo ditë e ka bërë të bekuar, pasi ka ardhur në jetë gjysma e zemrës.

“Çfarëdo dhurate të të bëj sot, nuk do të jetë kurrë më e bekuar se dhurata që më ka bërë kjo ditë, duke të sjellë ty në jetë, për mua, Jonin dhe Annën.
Happy Birthday! @anilagjebrea Love you! ❤”, ka shkruar Gjebrea krahas fotos së ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Kujtojmë që çifti prej shumë vitesh punojnë së bashku në spektaklin “E diela shqiptare”. Arditi shfaqet në ekran, ndërsa Anila qendron në prapaskenë, ku merret me produksionin./abcnews.al