Arbër Mazniku për situatën e reshjeve

schedule22:14 - 30 Nëntor, 2017

schedule 22:14 - 30 Nëntor, 2017

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arber Mazniku, në një lidhje me studion e ABC News. Tregon për situatën e problematike të reshjeve dhe cilat janë zonat më të prekuara./abcnews.al

https://youtu.be/Lc033e8Dbaw