Antonio Conte hedh sytë nga Seria A, dëshiron lojtarin e Romës

schedule15:38 - 19 Janar, 2022

schedule 15:38 - 19 Janar, 2022

Tottenham dëshiron një goditje nga Italia këtë merkato.

Antonio Conte ka hedhur sytë nga Roma, konkretisht te Veretout. “Tuttosport” raporton se Conte dhe Paratici kanë filluar punënë e tyre për të bindur lojtarin francez të transferohet në Angli.

Roma ende nuk ka marrë një ofertë zyrtare për të por kjo nuk do të thotë se Tottenham nuk do e realizoj këtë goditje në çastet e fundit të merkatos./ h.ll/abcnews.al