Angel Di Maria thotë “po”, Juventusi rregullon krahët e sulmit

schedule18:32 - 26 Qershor, 2022

schedule 18:32 - 26 Qershor, 2022

Angel Di Maria do të jetë pjesë e Juventusit sezonin e ardhshëm, sipas asaj që shkruan “Gazzetta dello Sport”.

Argjentinasi tashmë është bindur dhe i ka kthyer përgjigje pozitive bardhezinjve.

Di Maria do të nënshkruajë me Juventusin për një sezon dhe do të përfitojë 7 milionë euro. Në Torino ai transferohet falas, pasi i përfundon kontratë me PSG-në. / abcnews.al