Ambulanca del nga rruga, vdes shoqëruesi i të sëmurit

schedule15:33 - 1 Dhjetor, 2017

schedule 15:33 - 1 Dhjetor, 2017

Një burrë humbi jetën pasi ambulanca me të cilën ai po udhëtonte doli nga rruga. Ai po shoqëronte nënën e tij drejt spitalit të Tiranës. Viktima është 42 vjeçari Afrim Dani nga Burreli. Ngjarja ndodhi në Skuraj të Kurbinit dhe dyshohet se shkak ka qenë lagështira në rrugë.

 

https://youtu.be/lZpXB3HAtXw