Aktorja me famë botërore ndan trukun e thjeshtë: Si t’u jepni më shumë volum flokëve tuaj

schedule20:26 - 31 Maj, 2022

schedule 20:26 - 31 Maj, 2022

Jennifer Aniston nuk njihet vetëm për talentin në aktrim por dhe për pamjen e saj rinore. Ndonëse është 53 vjeç, aktorja duket më bukur se kurrë dhe kjo nuk i atribuohet vetëm gjenetikës por sigurisht dhe kujdesit ndaj lëkurës së saj. Në vitin 2021, aktorja krijoi një markë për kujdesin ndaj flokëve, LolaVie.

Në fakt, Aniston, nuk heziton të ndajë këshillat e saj të bukurisë. Së fundmi, pasi ka zbuluar në revistën “Allure” rutinën e plotë të flokëve të saj, ylli ka treguar se cila është këshilla e saj për t’i dhënë volum flokëve të saj të hollë. Bëhet fjalë për një truk shumë të thjeshtë ndaj ndiqni videon e mëposhtme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LolaVie (@lolavie)

/abcnews.al