Aktorja e njohur i jep fund beqarisë (Foto)

schedule18:45 - 4 Korrik, 2019

schedule 18:45 - 4 Korrik, 2019

Katharine McPhee i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar me producentin e muzikës David Foster 69-vjeç. Ceremonia e damës së tyre u mbajt javën që lamë pas në Angli. Të mërkurën në mbrëmje aktorja ndau disa fotografi në llogarinë e saj Instagram.

Bukuroshja 35-vjeçare shkëlqeu e  veshur me  fustanin e bardhë.  Fotot e publikuara së fundmi tregojnë se pas martesë çifti ka udhëtuar drejt Italisë për të shijuar muajin e mjalti. Fotografitë së pari janë bërë publike nga prestigjiozja Vogue./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

The most perfect day with the most perfect husband. ?

A post shared by Katharine Foster (@katharinemcphee) on