Aksidenti i frikshëm në Vlorë, ABC News siguron pamjet e ngjarjes

schedule14:36 - 9 Nëntor, 2017

schedule 14:36 - 9 Nëntor, 2017

Një aksident i rëndë ndodhi në Vlorë. Në të u përfshinë katër makina dhe një person mbeti i plagosur rëndë. ABC News ka siguruar videon e kësaj ngjarjeje.

Janë pamjet e një aksidenti të frikshëm në Vlorë

Ngjarja ka ndodhur të dielën, por ABC News siguroi videon nga një kamer sigurie.

Katër makina u përfshinë në ngjarje, dhe një person u plagos rëndë. Siç shikoni dhe nga pamjet, aksidenti ndodhi në një prej rrethrrotullimeve në rrugën transballkanike.

BMV- ja e zezë me shpejtësi të madhe goditi tri makina të tjera, një Renault dhe dy benza.

Në këtë moment në trotuar ishte duke kaluar dhe një grua, së cilës makina i kaloi sipër, por për fat shpëtoi.

Fillimisht BMV u përplas me bordurën dhe doli nga rruga. Ajo fluturoi sipër makinave të parkuara dhe përfundoi e përmbysur. Drejtuesi u dëmtua keq, por është jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al

https://youtu.be/5Z864v7HOuc