Aksident në Sarandë, makina përfundon me goma në ajër

schedule17:19 - 23 Tetor, 2021

schedule 17:19 - 23 Tetor, 2021

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Sarandë.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar megjithëse aksidenti ishte i rëndë.

Në pamjet e publikuara nga Sarandaweb shihet se makina ka përfunduar e përmbysur në rrugë, pranë një karburanti.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti. /abcnews.al/