Aksident në Lezhë, makina përfundon në arën me jonxhë

schedule10:43 - 24 Shtator, 2022

schedule 10:43 - 24 Shtator, 2022

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë. Mësohet se Një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka ndalë nga rruga.

Në videon e mbërritur në redaksinë e abcnews.al shihet se mjeti ka përfunduar i përmbysur në një arë të mbjellë, në anë të rrugës.

Ende nuk dihet nëse kanë mbetur të lënduar si pasojë e këtij aksidenti. Sakaq, do të jenë hetimet që do të përcaktojnë shkakun. /abcnews.al