Aksident në kryeqytet, plagosen 4 persona

schedule20:37 - 27 Korrik, 2019

schedule 20:37 - 27 Korrik, 2019

Një aksident me makinë ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e kësaj të shtune. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë. PËr pasojë drejtuesi i mjetit dhe 3 pasagjerë kanë mbetur të plagosur.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. Ngjarja ndodhi në rrugën e Elbasanit. Policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e plota të aksidentit./abcnews.al