Aksident në Elbasan, një i lënduar

schedule19:45 - 26 Tetor, 2021

schedule 19:45 - 26 Tetor, 2021

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Abcnews.al mëson se motori është përplasur me një biçikletë, në hyrje të qytetit.

Për pasojë ka mbetur i lënduar një person, i cili është transportuar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve. g.v/abcnews.al