Aksident me të plagosur në Durrës

schedule17:55 - 14 Shtator, 2021

schedule 17:55 - 14 Shtator, 2021

Durrës- Një aksident me një të plagosur ka ndodhur në Durrës.

Raportohet se makinë ka përplasur dhe për pasojë drejtuesi i motorit ka përfunduar në spital si pasojë e plagëve të marra.

Makina drejtohej nga D.H ndërsa drejtuesi i motorit është identifikuar si N.K, 36-vjeç i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.09.2021, në lagjen nr.17, Durrës, një automjet me drejtues shtetasin D. H., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin N. K., 36 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /abcnews.al/