Aksident i trefishtë në autostradën Fushë Krujë- Milot, plagoset rëndë drejtuesi i motoçikletës

20:33 | 20/02/202020:330

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtjeje,  ku si pasojë ndodhet në gjendje të rëndë një person.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Fushë Krujë- Milot, në afërsi të fashtit Gramëz, ku pjesë e aksidentit janë përbrë dy automjete dhe një motoçikletë.

Ndërkohë ABC News mëson se si pasojë e përplasjes është plagosur drejtuesi i motoçikletës, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono