Aksident i katërfishtë në aksin Durrës-Kavajë, dy persona të lënduar

schedule20:42 - 25 Shtator, 2022

schedule 20:42 - 25 Shtator, 2022

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Durrës-Kavajë, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë në rrugën Kavajë – Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi:

Më datë 25.09.2022, në rrugën Kavajë – Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

/Abcnews.al/