“A ke të dashur?”, Kiara Tito flet hapur

schedule07:17 - 7 Korrik, 2020

schedule 07:17 - 7 Korrik, 2020

Kiara Tito është një nga vajzat më “In” të ekranit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto edhe video.

Murëpo, së fundmi moderatorja ka realizuar një intervistë me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram, ku nuk kanë munguar as pyetje për jetën private.

E pyetur nëse ka të dashur, ajo ka thënë shkurt: Jo.

Më tej, një ndjekës e ka pyetur lidhur me karakteristikat që duhet të ketë mashkulli ideal dhe ajo ka postuar  foton e qenit të saj.

Kujtojmë se Kiara është përfolur për një lidhje me këngëtarin Butrint Imeri, por dyshja nuk e ka pranuar asnjëherë romancën./abcnews.al