“Kiara do të ishte më mirë pa Luizin”, flet mikesha e moderatores së “Doktor Plastik”: Kam 5 vite që e njoh

schedule10:35 - 11 Janar, 2023

schedule 10:35 - 11 Janar, 2023

Prej disa javësh, moderatorja e “Doktor Plastik”, Kiara Tito është pjesë e reality-shoë “Big Brother VIP”. Ajo aktualisht është një ndër personazhet më të komentuar, kjo edhe për shkak të raportit që ka krijuar me këngëtarin Luiz Ejlli.

Mirëpo, e ftuar në “ABC e Mëngjesit”, autorja e “Doktor Plastik”, Elda Laze, teksa ka zbuluar surprizat e sezonit të ri, ka folur edhe për lojën e Kiarës. Ajo ka bërë të ditur se e ka mikeshë prej 5 vitesh dhe është njeri shumë pozitiv.  Sipas Eldës, moderatorja do të ishte më mirë pa Luizin.

LEXO EDHE: “Doktor Plastik” fillon të dielën në ekranin e ABC, autorja zbulon VIP-at shqiptarë që kanë kryer ndërhyrje

“Kiara është e vërtetë aty, por duke qenë një njëri i mirë dhe shumë pozitiv, është akomoduese ndaj çdo personazhi dhe çdo situate. Është dëgjuese shumë e mirë.

Do thoja që Kiara për mua do të ishte më mirë pa Luizin aty, domethënë të rrinte si personazh më vete aty, se Luizi dashje pa dashje do ta përfshijë në atë budallikun e vetë. Këtë kam merak.

Kiarën kam 5 vite që e njoh. Vjet nuk e ka dashur ‘Big Brother VIP’”, u shpreh ndër të tjera Elda./abcnews.al