A kanë probleme njerëzit e pasur si ju? Përgjigjet Ami: Kemi punuar shumë

schedule09:56 - 23 Shtator, 2022

schedule 09:56 - 23 Shtator, 2022

Ndonëse ka disa kohë që është shkëputur nga ekrani, Amarda Toska vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo herë pas here i jep mundësin fansave në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi dhe kurioziteti ka qenë vërtetë i madh.

Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse kanë probleme nëse kanë probleme njerëzit e pasur apo gjithçka i shkon vaj.

Ami nuk ka nguruar të përgjigjet duke u shprehur: “Kjo jeta vaj në fakt është jeta e Instagramit që unë pak fare e besoj dhe që e mendoj për njerëzit e pasur dhe ata që kanë vënë pasuri, janë ata që kanë rrezikuar, ata që kanë punuar më shumë. Edhe bravo i qoftë që janë aty ku janë dhe të bëjnë jetë që bëjnë”.

Ajo gjithashtu zbuloi se nuk do të jetë pjesë e televizionit këtë sezon të ri, por do t’i dedikoj kohë bizneseve të saj./abcnews.al