A e dashuron, apo u pendua? Dramë dhe lot, Beatrix rrëfehet për Donaldin

schedule23:00 - 3 Dhjetor, 2021

schedule 23:00 - 3 Dhjetor, 2021

Drama Donald- Beatrix vazhdon. E pyetur nëse ndjenjat kundrejt Donaldit janë në rrethanat e dashurisë apo jo, këngëtarja deklaroi se duhet të vepronte me hapa më të avashtë dhe më të sigurtë në këtë marrëdhënie.

Nga ana tjetër Beatrix deklaroi se pavarësisht gjithçka ndjenjat e saj për Donaldin nuk do të ndryshojnë.

“Mund t’i kisha marrë hapat më të sigurtë, e di që ndjenjat e mia nuk ndryshojnë por gjithsesi nuk duhet të isha hedhur aq lehtë. E di që edhe ndjenjat e atij nuk ndryshojnë” tha ajo.