4 të huazuarit që PSG do t’i duhet ti shesi

schedule23:55 - 31 Mars, 2023

schedule 23:55 - 31 Mars, 2023

Paris Saint-Germain është në telashe për verën e ardhshme pasi nuk po respekton Fair Play-in Financiar dhe do të detyrohet të shesë shumë lojtarë sapo të hapet tregu i transferimeve.

Përballë kësaj situate, emrat e parë që shfaqen në listën e transfertave do të ishin ata të lojtarëve që janë aktualisht në huazim.

Për momentin janë katër që prite të largohen nga Parc des Princes, Keylor Navas, Georginio Wijnaldum, Leandro Paredes dhe Mauro Icardi.  /G.D abcnews.al/

Burimi: Fichajes