25-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i varur në banesë nga i vëllai

schedule13:01 - 30 Nëntor, 2020

schedule 13:01 - 30 Nëntor, 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 25-vjeçar ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Bëhet me dije se në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru,  A.M., 25 vjeç, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë.

Sakaq, ende  nuk dihet se çfarë e ka çuar të riun në një këtë akt  ekstrem.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.