18 vjeçarja largohet nga shtëpia, nëna kërkon ndihmën e policisë

schedule13:48 - 24 Prill, 2022

schedule 13:48 - 24 Prill, 2022

Një e re është larguar nga shtëpia një ditë më parë dhe ka humbur kontaktet me familjarët e saj.

Nëna e saj 48 vjeçarja me iniciale M.L. ka kërkuar ndihmën e policisë për gjetjen e vajzës së  saj 18 vjeç.

“Më datë 23.04.2022, shtetasja M. L., 48 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e saj, shtetasja M. L., 18 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë. /abcnews.al