Sinan Idrizi, flet për krizën e financave tek Flamurtari

21:50 | 21/02/201921:500

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, premton zgjidhjen e krizës financiare në klub. Ai flet për ikjen e lojtarëve dhe kritikon këshillin bashkiak të Vlorës.

Lojtarët po ikin njëri pas tjetrit, në një sezon që shkon drejt dështimit.

Nga Flamurtari u larguan së fundmi edhe mbrojtësi Alla me mesfushorin Torasa, por administrator i klubit, Sinan Idrizi, thotë se dy rastet janë të kundërt, me Allën që iku me mirëkuptim.

Largimet po vijnë prej problemeve me pagat, dhe presidenti Idrizi premton se po mendon për një zgjidhje tjetër. Idrizi sqaron se kërkon që këshilli bashkiak të njohë borxhet e klubit përpara ardhjes së tij në vitin 2014./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono