Sherr me thika mes disa të rinjve në Vlorë

21:45 | 20/03/201921:450

Një person ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pas një sherri mes disa të rinjve, jashtë një lokali në zonën e Skelës. Mësohet se i dëmtuari është qëlluar me thikë në këmbë.

Ai është nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Vlorës, por nuk paraqet rrezik për jetën. Autori po kërkohet nga policia, ndërsa ende nuk dihen motivet e konfliktit mes të rinjve./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono