Selena Gomez habit me deklaratën e saj për Justin Bieber

09:20 | 27/01/202009:200

Pak muaj më parë, këngëtarja Selena Gomez publikoi këngën “Lose You To Love Me”, këngë e cila ishte një dedikim i hapur për ish-in e saj, Justin Bieber.

Kënga e saj u bë kryefjala e mediave dhe Selena e pohoi me gojën e saj se ajo kishte të bënte me historinë e kaluar me Justin, nga e cila ka vuajtur shumë.

Mirëpo, këngëtarja mesa duket nuk ka të ndalur dhe teksa promovonte albumin e saj të ri në emisionin “NPR” ka treguar sërish për lidhjen me Justin Bieber.

Këtë herë ajo ka treguar se është abuzuar emocionalisht nga këngëtari dhe tani është e lumtur që çdo gjë ka përfunduar.

Selena u shpreh se ajo shpesh vinte re mungesë respekti nga ana e tij.

Gomez shton se tani është më e fortë se kurrë dhe nuk ka ndërmend të kalojë pjesën tjetër të jetës duke folur për Justin, ai tani është e shkuara.

Kujtojmë se Bieber i dha fund beqarisë në muajin shtator me modelen Hailey./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono