Moti – E shtunë, 26 Tetor 2019

08:12 | 26/10/201908:120

Sipas MeteoAlb: Gjatë paradites vendi ynë karakterizohet nga mot i kthjellët dhe vranësira të lehta në zonat Lindore. Pasditja dhe mbrëmja mbeten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta, më të theksuara në zonat veriore.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, por mesdita mbetet e pandryshuar duke luhatur vlerat ekstremale nga 6°C deri në 27°C. Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono