Gjendet i pajetë 23 vjeçari

19:00 | 13/12/201719:000

Një 23 vjeçar është gjetur i pajetë në një godinë të braktisur në lagjen ”4 Heronjtë” në Vlorë. Nga këqyrja e kufomës dyshohet se i riu ka humbur jetën pasi ka konsumuar lëndë narkotike.
Familjarët e viktimës kishin bërë edhe denoncim në polici, pasi 23 vjeçari ishte larguar nga banesa.
Trupi i pajetë është transportuar në morgun e spitalit Vlorë për të kryer ekspertizën mjeko-ligjore dhe për të përcaktuar shkakun e saktë të humbjes së jetës.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono