Abuzimi me 14-vjeçaren në Kavajë, Apeli lë në burg të miturit

17:29 | 19/02/201917:290

Gjykata e Apelit Durrës ka lënë në burg të miturit e akuzuar për skandalin seksual në qytetin e Kavajës. Vendimi i gjykatës shkallës se parë Durrës ishte apeluar nga mbrojtja e 8 të miturëve, njëri prej tyre ende në kërkim duke kërkuar një masë më të lehtë.

Por, apeli ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e mëparshëm, atë të arrestit me burg për të gjithë adoleshentët e ndaluar. Ata akuzohen për abuzim seksual me anë të shantazhit, të një 14-vjeçarje në Kavajë. Gjithçka nisi në ditën kur shoku i së miturës mbushte 14 vjeç, kohë në të cilën kërkoi të kryenin marrëdhënie seksuale si dhuratë për ditëlindjen e tij. Që prej asaj ditë ka patur abuzime të vazhdueshme të 14 vjeçares nga bashkëmoshatarët e saj të cilët e shantazhonin me anë të një video seksi./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono