Zyrtare/ Lushkja vendos për tē ardhmen, rinovon me Laçin!

schedule20:41 - 22 Shtator, 2020

schedule 20:41 - 22 Shtator, 2020

Laçi ka nënshkruar me një prej lojtarëve kryesorë. Kurbinasit kanë blinduar mesfushorin Regi Lushkja.

Mesfushori ka rinovuar edhe për dy vitet e ardhshme me kurbinasit dhe do vazhdojë aventurën e tij në Laç.

Së bashku me Shehun dhe Deliun, Lushkja është pjesë e një mesfushe shumë solide, ndoshta më e forta në Superiore. Firmë shumë e rëndësishme për Laçin./abcnews.al

View this post on Instagram

Zyrtare: Regi Lushkja rinovon per Kf Laci per dy vitet e ardhshme . I urojme suksese te metejshme ne familjen tone bardh e zi ⚪️⚫️⚪️⚫️ @regi_lushkja #paralaci

A post shared by K.F.Laçi Official (@k.f.laci_official) on