ZYRTARE/ Genoa prezanton trajnerin e ri

schedule22:07 - 19 Janar, 2022

schedule 22:07 - 19 Janar, 2022

Pasi italo-gjermani Bruno Labbadia hodhi poshtë ofertën e Genoas në minutën e fundit, Genoa ka gjetur tashmë një trajner të ri për të zëvendësuar Shevchenkon.

Alexander Blessin u rekrutua nga Oostende dhe nënshkroi një kontratë të vlefshme deri në vitin 2024.

48-vjeçari më parë ka drejtuar Oostenden deri në vitin 2020, i renditur i 16-ti në kampionatin belg. /abcnews.al/