Zbuloni si dukej partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez në moshën 20-vjeçare

schedule17:41 - 29 Janar, 2023

schedule 17:41 - 29 Janar, 2023

Paraja ndryshon të gjithë.

Fotot e 20-vjeçares Georgina Rodriguez tronditën internetin.

Para se të takohej me Cristiano Ronaldon, vajza dukej, për ta thënë butë, ndryshe.

 

Para supermakinave, jahteve, bizhuterive të shtrenjta dhe vilave të mëdha, Georgina punonte si shitëse në dyqanin Gucci në Madrid, CR7.

Ajo ndryshoi plotësisht imazhin e saj.

Georgina pranoi në serialin dokumentar të Netflix: “Jeta ime ndryshoi ditën kur takova Cristiano Ronaldon”.

Georgina ka mbi 39 milionë ndjekës në rrjetet sociale, ku herë pas here mahnit fansat me fotot e saj. /G.D abcnews.al/
Ronaldo u takua me Georginën në Madrid kur ajo punonte në një dyqan Gucci