Ylli i Spanjës grabitet në mes të qytetit, ia marrin edhe vëllain zvarrë

schedule21:21 - 19 Qershor, 2022

schedule 21:21 - 19 Qershor, 2022

Dani Olmo është futbollisti i radhës që bie pre e grabitësve. Spanjolli e ka pësuar në Valencia, ku e prisnin dy keqbërësit.

Ata i kanë marrë futbollistit një orë Rolex me vlerë 30 mijë euro, ndërkohë që vëllai i Olmo ka tentuar t’i ndalë ata.

Gjërat nuk kanë shkuar mirë për të, pasi grabitësit e kanë marrë zvarrë dhe janë larguar. Olmo më pas ka denoncuar në polici dhe hetimet kanë nisur. / abcnews.al