Ylli i pornografisë kapet duke vjedhur bluzën në qendrën tregtare, si e kuptuan punonjësit

schedule09:06 - 4 Shkurt, 2023

schedule 09:06 - 4 Shkurt, 2023

Chloe Cherry, ylli i serialit të njohur të HBO “Euphoria”, akuzohet për vjedhje. Sipas një raporti në gazetën lokale të Lancaster, Pennsylvania, aktorja dyshohet se vodhi një bluzë me vlerë 28 dollarë.

Vjedhja e dyshuar ka ndodhur më 27 dhjetor 2022, në qendrën tregtare “Building Character”. Sipas publikimit, aktorja u kap në video duke marrë një bluzë 28 dollarëshe Moda International.

Ish-ylli i pornografisë, emri i vërtetë i së cilës është Elise Jones, shihet në video teksa hyn në dhomën e veshjes e veshur me pjesën e sipërme, por largohet pa të.

Pjesa e sipërme nuk u la pas në dhomën e montimit, duke bërë që punonjësit e qendrës të supozonin se ishte vjedhur. Edhe pse Chloe Cherry mori sende të tjera, të cilat i paguante zakonisht duke përdorur kartën e saj të kreditit, ajo nuk përfundoi duke blerë pjesën e sipërme.

Incidenti u raportua në polici dhe ylli thuhet se pranoi se e kishte marrë këmishën, përpara se t’ia kthente përfundimisht nëpunësit./abcnews.al