Yjet dhe dashuria/ Pse ju do, sipas shenjave të Horoskopit

schedule17:15 - 4 Tetor, 2023

schedule 17:15 - 4 Tetor, 2023

A keni menduar ndonjëherë se çfarë ju ka marrë partneri juaj? Përtej kimisë, romancës, dashurisë, tërheqjes që ekzistonte patjetër mes jush, për të qenë bashkë tani, çfarë ka tjetër? Përgjigja është më poshtë, në një listë shumë autoritare, pa asnjë paragjykim nga askush.

Një mohim para se të vazhdoni: Është qesharake, por ka një bazë.

 • Dashi ju dëshiron për të gjitha gjërat që ju bëjnë një “djalë të keq”.
 • Demi ju dëshiron për estetikën tuaj.
 • Binjakët ju duan për anën tuaj kaotike.
 • Gaforrja, për të metat që ai mendon se mund të rregullojë.
 • Luani ju dëshiron për reputacionin tuaj.
 • Virgjëresha ju do sepse jeni të pjekur emocionalisht.
 • Peshorja ju dëshiron për imazhin që ka krijuar në mendjen e tij për ju.
 • Akrepi ju dëshiron për atë që keni të përbashkët.
 • Shigjetari ju do sepse keni shumë njohuri.
 • Bricjapi, për stabilitetin tuaj emocional.
 • Ujori ju dëshiron për mendjen tuaj.
 • Peshqit, duke qenë kaq Peshqit, ju duan për vibet tuaja./abcnews.al