Xhensila Myrtezaj shfaqet duke bërë akrobaci në natyrë dhe ka një këshillë për të gjithë

schedule17:40 - 16 Prill, 2021

schedule 17:40 - 16 Prill, 2021

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo preferohet jo vetëm për hitet që lançon, por edhe pamjen e saj të jashtme, për të cilën kujdeset deri në detaj.

Edhe pse është nënë e një vajze, Xhensila shfaqet në super formë dhe me linja perfekte.

 

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat është duke bërë akrobacione në natyrë.

“Kujdesuni për trupin tuaj, është i vetmi vend ku duhet të jetoni”, ka shkruar ajo krahas fotove, duke i dhënë kështu fansave një këshillë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)