Wanda Nara dhe “Kutia e Pandorës”, zbulohet se kur do të tregojë arsyen e vërtetë të ndarjes me Icardin

schedule15:41 - 4 Nëntor, 2022

schedule 15:41 - 4 Nëntor, 2022

E gjithë e vërteta për ndarjen mes Wanda Narës dhe Mauro Icardit.

Showgirl-ja argjentinase vendosi të thyejë heshtjen dhe të tregojë gjithçka, për ta bërë këtë zgjodhi studion e Verissimo me Silvia Toffani. Të dielën pasdite, në “Canale 5”, ish-agjentja e Mauro Icardit do të tregojë versionin e saj për ndarjen sentimentale që po diskutohet prej një viti./ h.ll/abcnews.al