Vrasja e 8-vjeçarit, Stresi bën i thirrje shtetit: Tregoji vlerat, mostra të tilla të varen në litar

schedule14:53 - 17 Nëntor, 2021

schedule 14:53 - 17 Nëntor, 2021

Ngjarje e djeshme në Fier, ku një 8-vjeçar u vra dhe u gropos nga Klodian Çalamani, ka tronditur të gjithë opinionin publik.

Të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur që kanë reaguar të revoltuar.

LEXO EDHE: Vrasja e 8-vjeçarit, revoltohet Aurela Gaçe: Dënim maksimal për djallin, nëna nuk do ta përqafojë më

Më i fundit, është reperi i famshëm, Stresi, i cili ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqen lulet që shokët e klasës kanë vënë mbi bangë.

“Tregojini vlerat shteti shqiptar: Mostra të tilla le të varen në litar. RIP Mateo”, ka shkruar reperi krahas fotos./abcnews.al