Vodhën një shumë parash në një banesë, dy të arrestuar në Fier

schedule10:15 - 20 Shtator, 2023

schedule 10:15 - 20 Shtator, 2023

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së FIerit pasi akuzohen se kanë vjedhur një shumë parash nga një banesë.

Sipas policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fierit ku një qytetar është shprehur se në banesën e tij dy persona i kanë marrë një shumë të madhe parash.

Në kuadër të punës së policisë është bërë i mundur identifikimi dhe ndalimi i shtetasve 39 dhe 42 vjeç./abcnews.al