Vlorë/ Një makinë del nga rruga, plagosen tre persona

schedule14:12 - 1 Tetor, 2018

schedule 14:12 - 1 Tetor, 2018

Tre persona janë plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë në një aksident rrugor në Vlorë. Sipas policisë një makinë ka dalë nga rruga në segmentin Vlorë- Kotë. Njëri nga të dëmtuarit ndodhet në sallën e Reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por sipas policisë, të dëmtuarit janë: G. Dautaj, A. Bejtaj dhe N. Bejtaj. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al