Viti kulturor Austri – Shqipëri

schedule16:08 - 26 Janar, 2018

schedule 16:08 - 26 Janar, 2018

“Viti Kulturor Austri-Shqipëri 2018” nis me ekspozitën fotografike “Monarkia Austro-Hungareze dhe Shqipëria në vitet 1916-1918”.

Ndërkohë që përgjatë gjithë vitit do të ketë një sërë aktivitetesh ne muzikë, letërsi dhe histori./abcnews.al