Violinistja shqiptare pjesë e “La Scala-s” mban koncert në Tiranë

schedule23:45 - 17 Prill, 2019

schedule 23:45 - 17 Prill, 2019

Një udhëtim mes romantizmit dhe klasikëve është programi i përzgjedhur nga violinistja shqiptare pjesë e orkestrës së “La Scala-s”, Suela Piciri dhe pianisti Klevis  Gjergji. Në një intervistë për ABC News, ata rrëfejnë detaje rreth koncertit dhe bashkëpunimit. /abcnews.al