VIDEO/ Zhbllokohet sfida mes Ballkanit dhe Slavias

schedule22:37 - 27 Tetor, 2022

schedule 22:37 - 27 Tetor, 2022

Slavia Prague ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj Ballkanit 15 minuta nga fundi i ndeshjes.

Çekët kaluan në epërsi me anë të Lingr. SHIKO GOLIN