VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Maroku vetëm 80 minuta larg fazës tjetër

schedule16:13 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 16:13 - 1 Dhjetor, 2022

Ka startuar me gol përballja mes Kanadasë dhe Marokut.

Pas një aksioni të bukur dhe një gabimi “trashanik” nga mbrojtja kanadeze, Hakim Ziyech nuk di të gabojë dhe dërgon topin në rrjetë. 1 me 0 për Marokun.