VIDEO/ Zhbllokohet derbi Dinamo-Tirana, ka edhe protesta

schedule21:19 - 24 Janar, 2022

schedule 21:19 - 24 Janar, 2022

Redon Xhixha ka shënuar në minutën e 69-të në derbin kundër Dinamos.

Sulmuesi i marrë nga Laçi në verë nuk ka falur përballë portierit Simoni. SHIKO VIDEON

Festë në “Air Albania Stadium”, edhe pse në kampin dinamovit protestojnë për golin dhe duan rishikimin në VAR. / abcnews.al