VIDEO/ Ylber Ramadani goleador, i jep fitoren Velje BK në miqësore

schedule16:40 - 24 Janar, 2021

schedule 16:40 - 24 Janar, 2021

Velje BK luajti një miqësore kundër Silkeborg (fitoi 1-0) dhe në fushë nuk mungonte mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani.

Futbollisti nga Kosova, i cili ka luajtur edhe me Partizanin në Superiore, në minutën e 18-të shënoi për skuadrën e tij.

 

Ramadani nuk shquhet për shënimin e golave, por i gjendur brenda zonës kundërshtarit nuk fali dhe e dërgoi topin drejt e në rrjetë. /abcnews.al