VIDEO | “Vrapo Haaland, vrapooo!”, video epike e publikuar nga Marca

23:19 | 19/02/202023:190

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka publikuar në rrjetet e saj sociale një video të sulmuesit Erling Haaland, e cila po bëhet virale. Sulmuesi norvegjez bëri një sprint fenomenal në takimin kundër PSG-së, duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Bomberi i talentuar ishte shumë pranë rekordit të Usain Bolt në 60 metra distancë dhe kaq ka mjaftuar që Marca të editojë një video, e cila është gazmore dhe epike. Sulmuesi norvegjez shihet të vrapojë në një pistë garimi së bashku me Usain Bolt, si dhe në disa vende tjera. Fantastike…/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono