VIDEO/ Tre minuta reklamim, tani Georgina e ka tepruar me të pasmet

schedule23:58 - 11 Korrik, 2020

schedule 23:58 - 11 Korrik, 2020

Georgina Rodriguez, partnerja e yllit portugez Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë provokuese në rrjetet sociale. Bukuroshja spanjolle shpeshherë poston foto me bikini ose nga palestra, ku tregon format e saj shumë seksi.

Por sot, ka vendosur të postojë një video më shumë se tre minuta të gjatë dhe e ka tepruar. Duke kryer rutinën stërvitore, Georgina ka provokuar me kameran pranë dhe duke bërë “twerk”. Kjo video, u bë menjëherë virale, duke u parë më shumë se 650 mijë herë në vetëm 20 minuta./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on